HELIOS iNuvio je nová generace informačního systému. Mnohem efektivnější, mnohem srozumitelnější. Důležité akce jsou rychleji dostupné a potřebné informace se zobrazují ve chvíli, kdy je potřebujete. Vše díky úzké spolupráci Asseco Solutions se zákazníky. Pouze tím mohla vzniknout nová edice oblíbeného informačního systému HELIOS Orange.

Helios iNuvio je

Každá firma i každý člověk je jiný, a proto je v rámci edice iNUVIO možné upravovat jak obsahovou, tak vizuální podobu pracovního prostředí. Uživatel si tak může prostředí systému upravit dle svých individuálních potřeb a zvyklostí.

Nová ergonomie uživatelského prostředí poskytuje uživateli komfortnější a jednodušší ovládání systému. Vyšší rychlost a přehlednost je dosažena díky novým funkcím, jako např. dashboardy, fulltextové vyhledávání či zcela přepracovaná navigace.

Dostupnost klíčových informací ve správné formě je základním předpokladem pro správná a rychlá rozhodnutí. Nástroje jako například Business Intelligence či prediktivní analýza poskytují uživateli podklady pro správná rozhodnutí.

Nejen forma, ale také dodání informací ve správný čas, je důležitým předpokladem pro jejich následné zpracování. Edice iNUVIO přináší uživateli mnoho nových funkcionalit, například notifikační centrum, které přesně toto umožňují.

Edice iNUVIO přináší celou řadu dalších vlastností, přidaných do systému na základě námětů jejich uživatelů. Výrazné inovace byly realizovány na úrovni ovládání systému a reportingu. Současně přibyla také řada nových funkcionalit v jednotlivých agendách systému.

Nejzajímavější funkce

Business Intelligence

Moderní a do systému plně integrované řešení Business Intelligence.

Informační panel

Pro snadnou komunikaci uživatelů nad konkrétním záznamem či zobrazení daného dokumentu.

Uživatelské rozhraní

Modifikovatelné uživatelské dashboardy s předpřipravenou sadou widgetů.

Analytik

Nástroj Analytik s podporou prediktivní analýzy pro jednotlivé agendy.

Moderní CRM

Řešení pro řízení vztahů se zákazníky. Nabídkové a poptávkové řízení, evidence smluv.

Insolvenční řejstřík

Hromadné ověření insolvenčního řízení z registru nad organizacemi či zaměstnanci.

Jak Helios provozovat

Vlastní server

Provozujte HELIOS Orange iNUVIO na vlastním serveru. Hardwarové požadavky s vámi budeme rádi konzultovat.

Cloud

HELIOS Orange iNUVIO můžete provozovat i v cloudu, tím odpadá nutnost pořizovat server. Cloud jednoduše poroste s růstem vaší společnosti. Můžeme Vám doporučit partnery, kteří mají s Heliosem bohaté zkušenosti.

ERPORT

Bezpečné cloudové řešení a správu serveru včetně dalších služeb nabízí společnost Asseco Solutions a.s. Rádi Vám připravíme detailní nabídku pro toto řešení.