NAŠI PARTNEŘI

ERP Systémy

Asseco Solutions je průkopníkem na poli informačních systémů ERP. Již pětadvacet let vytváří nejmodernější řešení v oblasti podnikového software. 

Systémy Helios Orange a Helios Easy nabízíme a implementujeme jako autorizovaný partner společnosti Asseco Solutions v rámci partnerské sítě.

Systémy řízení skladů a výroby

Řada našich zákazníků vyžaduje kvalitní řešení warehouse managementu a právě pro splnění jejich potřeb jsme začali spolupracovat se společností Gatema. 

Gatema je nejen známý výrobce plošných spojů, ale také vývojovým partner Helios v oblasti výrobních modulů tohoto systému. Dále také vyvíjí WMS a MES systém plně integrovatelný se systémy Helios. Právě tyto řešení nabízíme a implementujeme jako autorizovaný partner.

Dokument management

V oblasti dokument management systému jsme hledali spolehlivého partnera s kvalitním řešením podporujícím spolupráci s Helios Orange. 

Společnost SOCOS IT splňuje naše požadavky na kvalitním řešení, profesionální přístup ke klientům a stabilní zázemí. Současně její řešení DOCU-X výrazně rozšiřuje možnosti Helios Orange a svým poměrem cena/výkon oslovuje mnoho zákazníků.

Vývoj zakázkového SW

Midasoft je malá vývojářská společnost s vysokou odbornou znalostí a velmi pružným přístupem k partnerům i zákazníkům. Právě proto jsme si ji vybrali ke spolupráci v oblasti tvorby vlastních řešení a jejich propojení s dalšími systémy.