O Nás

Zákazníků
0
Pobočky
0
Produkty
0
Konzultanti
0

Společnost Ansuz je úspěšnou technologickou a poradenskou firmou se zaměřením na vývoj a prodej softwarových řešení a poskytování vysoce kvalifikovaných služeb pro zákazníky. Předmětem realizovaných řešení jsou projekty v oblasti zavádění systémů pro řízení logistiky, výroby, elektronické komunikace a podnikových financí.

Protože český trh v oblasti informačních systémů je vysoce konkurenční a o rozpočty klientů se mezi sebou pere celá řada domácích i zahraničních dodavatelů, jistě není lehké najít na něm své místo a získat si důvěru klientů.

Od samotného počátku je tak naší firemní filosofií přemýšlet o tom, jak dosáhnout lepšího výsledku při vynaložení menšího množství finančních prostředků na straně našich klientů, samozřejmě při zachování potřebné kvality.Proto si rozumíme s majiteli firem a jejich finančními řediteli.

Všechny činnosti a služby zajišťujeme komplexně, tzn. dodavatelsky, servisně i poradensky, a to převážně vlastními kapacitami.V případech rozsáhlých instalací spolupracujeme se stálými subdodavatelskými firmami a externími spolupracovníky. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní, mají vysoké odborné znalosti a podstupují pravidelná školení a certifikace.

Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník a vedení všech projektů profesionálním způsobem s využitím nejmodernějších postupů.

Naše společnost je certifikována dle normy EN ISO 9001:2008.

Naši zaměstnanci jsou certifikováni dle norem PRINCE 2 a ITIL v3

V současnosti naleznete naše zaměstnance na dvou pobočkách a to v Praze a v Liberci. 

Pobočka Praha

V Praze nás najdete v malé vilce v Hodkovičkách. Parkování je zdarma přímo před objektem.

Pobočka Liberec

V Liberci sídlíme v areálu společnosti Realsan na Ruprechtické ulici. I zde je parkování zdarma přímo před objektem.